חברה לניקיון

כיצד חברה לניקיון תורמת לדירה שלכם?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

כיצד חברה לניקיון תורמת לדירה שלכם?

רבים חושבים על שירותיהן של חברה לניקיון כבעל מחיר כבד ולא מוצדק ולא חושבים על התרומה האדירה שיש לניקיון על הנכס ולערך המוסף המתקבל מהשירותים.

הידעתם שניקיון יסודי ומקצועי המתבצע על ידי חברת ניקיון מנוסה עתיד להעלות את מחיר הנכס במספר אחוזים? הידעתם כי חברה לפוליש יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים ולמנוע מכם לרכוש רצפות חדשות? האם חשבתם על הרווח שתפיקו לבריאות שלכם מהברקה חסרת פשרות?

 

5 סיבות לבחירת חברה לניקיון הבא שמבצעים בבית

  1. ניקיון המתבצע על ידי חברה הינו יסודי יותר, מקצועי יותר ועתיד לעלות את ערכו של הנכס שלכם. מחקרים וסקרים שנערכו בארה"ב מצאו כי ניקיון נכסים לפני מכירתם העלתה את קרנם בפני הרוכשים, עלייה משמעותית שנעה בין חצי אחוז לשבעה אחוזים בממוצע. אחוזים שכאלה מנכס שמחירו הוא מספר לא מבוטל של מאות אלפי שקלים צפוי להיות שווה הרבה מאוד בכיס. אם אתם חפצים בשירות שכזה לצורך העלאת מחיר הדירה אז כדאי לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מומלצת שהתנסתה בכך בעברה.
  2. גם אם אינכם מוכרים את הבית בקרוב או מחפשים דירות למכירה בכפר סבא בוודאי תרצו לשדרג ולשפץ. איך חברת ניקיון נכנסת לתמונה? חברות המתמחות בפוליש לרצפה יכולות להחזיר עטרה ליושנה והברק שאבד למרצפת חוזר להפציע. מחיר שירותו של פוליש הוא זניח בהשוואה למחירי המרצפות ולכן שירות זה ישתלם מאוד בטווח הארוך. יתרה מכך, פוליש המתבצע באופן מקצועי עתיד להגן על המרצפת מלכלוך, אבק ושריטות לאורך זמן.
  3. הרבה יותר נעים לחיות במקום נקי, מבריק ומריח טוב. איכות חיים היא שאיפה של רבים אשר מוכנים לעשות ולעבוד קשה מאוד עבורה, אך הם שוכחים כי ברוב הפעמים היא נמצאת מתחת לאף. הבית שלכם, קורת הגג שמספקת לכם את תחושת הביטחון  היא זו שתבלו בה חלק נכבד מיומכם. זוהי גם הסיבה בגינה כדאי להשקיע בניקיון יסודי ובחברת ניקיון אשר תמנף את השירות ותספק לכם תחושה אמיתית של בית בדירה החדשה שלכם ברעננה.
  4. הבריאות שלנו היא הכל עבורנו ואנחנו צריכים לעשות למענה. קרדית אבק אשר מצויה תדירות בספות שלכם, במזרנים ואף בין הבגדים אינה עושה חסד עם הבריאות של יושבי הבית. סביר כי אם תנקו בעצמכם לא תוכלו להתפטר ממנה שכן היא עיקשת, מצויה בעומק הסיבים וחסינה מניקיון שטחי. על מנת לומר לה שלום יש צורך בשואב אבק עוצמתי במיוחד, אוורור בשמש וחומרים מיוחדים. רצוי מאוד לעשות ניקוי ספות אחת לשנה.

הזמן שלכם גם הוא כסף. לא מעט אנשים חושבים על המחיר של השירות אך שוכחים כי הם ישיקעו את אותם מאמצים אז יגזל מהם זמן רב בסופו התוצאה צפויה להיות טובה פחות מזו המתקבלת על ידי חברה מקצועית. בנוסף, אם אינכם מקצועיים בעבודתכם אז אתם גם לא מודעים לסכנות הטמונות בניקיון יסודי, כמו שמירה על בריאות הגב במהלך העבודות, זהירות מחומרי ניקיון מסוימים וזה בלי להזכיר את הסכנה הגדולה ביותר והיא שהזמן שבזבזתם על הניקיון

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.