עסקאות נדלן

להתייעץ עם עו"ד לפני ביצוע עסקאות נדלן

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 להתייעץ עם עו"ד לפני ביצוע עסקאות נדלן

כאשר מדובר בסגירת עסקאות, בכל עסקה שאנו בוחרים לסגור בחיים אנו נעזר במומחים היכולים לתרום לנו מהידע שלהם וכשמדובר על עסקאות נדלן, כגון קנייה או מכירה של דירה או השקעה בשטחים, חשוב מאוד למצוא את בעלי הידע שיובילו אותנו לסגירת העסקה ללא חשש, ביעילות ובמקצועיות.

מה שזול עולה יקר

קניית דירה או השקעה בקרקעות בארץ או בחוץ לארץ הינן עסקאות נדל"ן עם השקעה של סכום נכבד. לצורך העניין, שוחחנו עם אחד מעורכי הדין על הדברים החשובים שאותם צריך לדעת לפני שסוגרים עסקת נדל"ן קטנה או גדולה. עו"ד מיכאל הנטר מומחה לעסקאות נדל"ן ממליץ להיעזר בייעוץ משפטי בעיקר בגלל הידע הרחב של עורך הדין בחוקים, מה שיכול לשמש כעזר בעת עסקה ולמנוע טעויות. לכן בכתבה זו אספנו בשבילכם מספר טיפים שיהפכו את העסקה "לחכמה" יותר ואת החיים שלכם לפשוטים יותר.

סוגי עסקאות נדלן

העסקה הראשונה היא קנייה של נכסים, החל מדירות למגורים פרטיים ועד לדירות נופש ובעסקאות גדולות יותר מדובר בקנייה של בניינים, אולמות, חניונים ועוד. עו"ד מיכאל הנטר אומר, כי לפני שבאים לסגור עסקה של קניית של נכסים חשוב לבדוק כמה דברים. תפקיד עורך הדין בצד העסקה הוא לבדוק האם השטח פנוי בשבילכם מבחינת הזכויות. עורך הדין יבחן את זכויות וחובותיו של בעל הנכס ובהתאם לכך יוכל להמליץ לרכוש או להפך, להציל אתכם מלסגור עסקה כושלת.

העסקה השנייה היא מהצד השני, כלומר מכירה של נכסים. במידה והנכם מעוניינים לסגור עסקה ולמכור את הבית שיש ברשותכם או שירשתם, מומלץ לפנות לעורך דין מקרקעין. בדומה לעסקה הראשונה גם כאן מומלץ שעורך הדין יבחן את האדם שמעוניין לרכוש את הנכס שלכם ובנוסף, יבדוק מהם זכויותיכם וישמור עליהן.

העסקה השלישית היא קניית קרקעות. גם ברכישת קרקעות חשוב להתייעץ עם מספר גורמים, לפני שחותמים חוזה על קרקע שאינה מיועדת לבנייה. בשונה מרכישה של דירות למכירה ברעננה או חניון, שכבר בנוי, ברכישת קרקע קיימים סעיפים נוספים שעליכם לקחת בחשבון, כגון כמה שווה הקרקע בשוק הנדל"ן, האם יכולות לצוץ בעיות עם הפשרת הקרקע ועוד הרבה פרטים.

לסיכום, מדובר בחוקים שאנו לא תמיד מודעים אליהם ולכן חשוב לפני כל עסקת נדל"ן כמו רכישת דירה ברעננה להיוועץ בשירותם של מומחים ולהתייחס לכל עסקה קטנה כגדולה. מה שכן, בנוסף למניעת סיבוכים, פעמים רבות עורכי הדין מודעים לחוקים שיכולים להקל עליכם הן מבחינת מס ומבחינת זמן.

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.