עסקאות נדלן

למה צריך לשכור שירותי עורך דין מיסוי מקרקעין

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

למה צריך לשכור שירותי עורך דין מיסוי מקרקעין

זמן הגשת הדוחות השנתיים הגיע. קיבלתם את הטפסים בדואר, או שיועץ המס או רואה החשבון שלכם התקשר וזימן אתכם לפגישה. אתם מחכים לזמן הזה בשנה כמו שהפסלים של תומרקין בכיכר רבין בתל אביב מחכים שמישהו יסיר אותם.

אבל הלחץ הזה לא משפיע רק פעם בשנה. ישראלים, בכל מקום, חושבים על ה-15 לחודש כעל תאריך שצריך לעבור אותו עם מינימום רגיעה. עורך דין מיסוי מקרקעין מסייע לכם להתנהל היטב מבחינת מיסוי, ומשיג עבורכם, במידת האפשר, הקלות והטבות מס, ככל שהחוק מתיר.

מיסוי מקרקעין מבוסס על שני גורמים

הערך של הבית שלכם או הנכס המסחרי, כפי שנקבע ערכו על ידי שמאי, ושיעורי מס הרכוש, אשר נקבעים על ידי משרד האוצר והמדינה.

הערכת השווי קובעת את אחוז הנכס או הרכוש למטרות מכירה. על מנת להחליט איזה מס עליכם לשלם, גופים ממשלתיים מכפילים את הערך המוערך על ידי שיעור מס. אז אם, למשל, אתם גרים בבית עם ערך מוערך של מאתיים אלף ₪, ושיעור המס הוא עשרה ₪ עבור כל אלף ₪ של ערך במס, תשלמו אלפיים ₪ לפי החוק.

אתם לא יכולים לשנות את שיעור המס לנכס שבו אתם מתגוררים, אלא אם כן אתם נעזרים בשירותי עורך דין המתמחה במיסוי מקרקעין, שמגיש ערעור על ההערכה שנקבעה לכם. ובעוד שזה משהו שאתם יכולים לעשות בעצמכם, זוהי עבודה אותו מוטב להניח לאיש מקצוע.

הזמן הוא לא בצד שלכם

אם אתם רוצים להגיש ערעור על מס הרכוש שנקבע לכם, אתם צריכים לפעול בהתאם לחוק ולהגיש את הערעור בזמן. לרוב האנשים אין את הזמן הדרוש על מנת להכין ערעור, אבל זה התפקיד של עורך דין מיסוי מקרקעין.

זה מסובך

חוקי מס רכוש הם מסובכים, וכל ערעור שונה. עם עורך דין מקצועי בצד שלכם, אתם תבצעו עבודה עם מישהו שיש לו הבנה מפורטת של המערכת. יש הרבה כללים המעורבים בהגשת ערעור, ועורך דין יכול לעזור לכם לנווט בהם.

זה מלחיץ

אם אתם סבורים שנקבעו לכם שיעורי מס לא הוגנים, אתם עלולים להגיב באופן רגשי. אל תיתנו למתח להעיב על שיפוטכם. עורך דין מיסוי מקרקעין יכול להתמודד עם המקרה שלכם במקצועיות שאינה מעורבת, וללא משוא פנים.

אתם לא מכירים את המערכת

הליכה לבית משפט יכולה להיות תהליך מורכב, גם אם זה רק לשם הגשת מסמכים. אבל עורך דין המתמחה בתחום המיסים מכיר את המערכת ואת השחקנים שלה. ואם הדברים לא הולכים בדרך שלכם כפי שתכננתם, עורך דין מומחה יכול לקחת את המקרה שלכם אפילו עד לבית המשפט העליון.

אם אתם צריכים עורך דין מיסוי מקרקעין על מנת שיעזור לכם להגיש ערעור על הערכת המס שלכם, פנו למשרד המתמחה בתחום, עם צוות שיש לו ניסיון בדיני מקרקעין, כמו גם מיומנות בייצוג בבית המשפט.

מבעל בית ממוצע, לאיש עסקים מיליארדר, כולם צריכים לשלם מסים. אבל בעזרת עורך דין המתמחה בתחום, אתם יכולים לעבור את התהליך בקלות ואולי אפילו לשלם קצת פחות.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.