רכישת נכסים

רכישת נכסים בארץ ובחו"ל

רכישת נכסים בארץ ובחו"ל

ההיסטוריה שלנו מלמדת אותנו כי דירה או בית בבעלותנו מעניקה לנו ביטחון ויציבות. כל זוג שזה עתה נישא בישראל מחפש את חלקת האלוהים הקטנה שלו בכדי להקים את משפחתו. לצערנו הרב, הביקוש לדירות ולנכסים בארץ הוא גבוה מאוד ועולה על ההיצע. מתוך שכך, מחירי הנדל"ן בארץ הם גבוהים מאוד והמציאות אינה מאפשרת לזוגות צעירים להגיע לדירה משלהם בקלות ובפרק זמן קצר. מנגד, אנו נראה אנשים אשר שפר עליהם מזלם ומעוניינים לרכוש נכסים עבור השקעה. . כאשר מדובר על רכישת נכסים דירה יד שניה או יותר, חשוב שיהיה לצדכם צוות מקצועי אשר ידע להעריך את שווי הנכס בהתאם למיקום שלו ולמצבו. נוסף על כך, מתוך הידע הרב והניסיון שצברנו לאורך השנים, אנו מייעצים ומסייעים ללקוחותינו למצוא את הנכס ההולם והמתאים ביותם עבורם בכל זמן נתון.

רכישת נכסים להשקעה

רכישת נכסים להשקעה היא האופציה המיטבית לשמור על ערך הכסף שלכם. אם ברשותכם סכום כסף מסוים אשר יושב בחשבון חסכון בבנק, אתם כבר נוכחים לדעת כי שיעורי הריביות בתוכניות החיסכון הם כמעט אפסיים. הפתרון המיטבי להכנסה פאסיבית, למי שיכול להרשות לעצמו הוא השקעות בנדל"ן. השקעות בנדל"ן בארץ או השקעות נדל"ן בארצות הברית לדוגמה הן שונות זו מזו בהיבט של מחיר הנכס ואחוזי התשואה הצפויים. ישנם מקומות בעולם בהם מחירי הנכסים הם נמוכים משמעותית ביחס למחירי הנדל"ן בארץ, דבר המאפשר ליותר ויותר ישראלים להשקיע בחו"ל. נוסף על כך, הבחירה ברכישת נכסים בארץ לצורך השקעה היא כאמור פתרון אופטימלי לשונאי סיכון עסקי. יש אנשים החוששים להשקיע בבורסה ובמניות מחשש שהבורסה אינה יציבה ומושפעת מהשפעות פוליטיות, נזקי מזג אוויר וכדומה. נדל"ן תמיד היה ונשאר אופציה טובה להשקעה.

 

ביצוע עסקאות נדל"ן עם RE/MAX ONE

 

חברת RE/MAX ONE היא חברת התיווך הגדולה ביותר באזור השרון המציעה מגוון רחב של דירות למכירה בכפר סבא. אזור השרון הוא אזור מבוקש כבר המון שנים ומציע איכות חיים טובה ורמת חיים גבוהה. בזכות המיקום שלו, הטבע המקיף אותו ומקומות התעסוקה הרבים הסובבים אותו, הפך אזור השרון ליעד מבוקש על ידי ישראלים רבים המחפשים איכות חיים ופרנסה קרובה. ענף ההייטק הפורח באזורי התעשייה של הרצליה, רעננה וכפר סבא, מושך אליו אוכלוסייה צעירה ואיכותית. נוסף על כך, המקום עצמו הוא חממה ליזמות עסקית ולעסקים קטנים רבים, בו כל אחד יכול להמציא את עצמו ולמצוא את ייעודו. אנו מלווים את לקוחותינו יד ביד משלב ההתעניינות הראשונית. עורכים עבורם סקר שוק מקיף ומתאימים עבורם נכס התפור באופן מדויק לצרכים של הלקוחות. היכולת שלנו לבצע זאת נעשית בזכות האמינות שלנו והניסיון הרב אותו צברנו לאורך השנים. מטרת העל המובילה אותנו בעשייה היום יומית שלנו היא להגשים עבור לקוחותינו את החלום להיכנס לדירות למכירה ברעננה או לבית משלהם. בואו להכיר אותנו, את צוות סוכני הנדל"ן המקצוענים שלנו והתחילו את חייכם במקום שתמיד חלמתם עליו. 1-800-351-351.