חשיבות בדיקת הנכס על ידי שמאי לפני קנייה

 

 

 

 

חשיבות בדיקת הנכס על ידי שמאי לפני קנייה

אתם רוצים לגלות את שוויו האמיתי של הנכס לפני ביצוע עסקת מכר על מנת למקסם את פוטנציאל ההשקעה, לגלות ליקויי בנייה, לאתר חריגות ולהבין את העלויות הנלוות לרכישה. כל זאת עושים באמצעות הערכת שמאי מקרקעין לדירה.

 

הערכת שווי דירה על ידי שמאי

ישנם מגוון רחב של קריטריונים העתידים להשפיע על מחיר הדירה בה אתם חפצים. מיסים שונים והיטלים עתידים להטות את כף הרכישה ולהטיל את כדאיות העסקה בספק. זכויות הבנייה בנכס קיימות אך מגבלות תכנוניות ירחיקו אתכם ממימוש הזכויות, ישנם חריגות בנייה שעתידות להקל עשרות ואולי אפילו מאות אלפי שקלים. מדובר על מידע קריטי שצריך להילקח בחשבון בטרם מבצעים עסקאות מכר נדלניות.

 

מנגד, יסייע השמאי להבין גם את מלוא הפוטנציאל הטמון בדירה, יאמר לכם האם ניתן להרחיב את הנכס, אילו שינויים עתידיים יכולים להתבצע בחלוקה הפנימית לצורך הגדלת מספר החדרים והאם ניתן לבנות מרפסת שתקפיץ את מחיר הנכס.

 

הערכת השווי המתבצעת על ידי שמאי מקרקעין עשויה לשנות את התמונה ולהפוך את הקערה על פיה. היא יכולה להשפיע רבות על גובה המשכנתה שתשולם לבנק, להאיר באור שונה את העלויות הנלוות לרכישת הדירה ואף להפחית בצורה משמעותית את גובה היטל ההשבחה.

 

בדיקות רבות שנערכות באזור המרכז הציגו כי הערכות שמאות מקרקעין באזור תל אביב, שהתבצעו באופן פרטי, לעומת הערכות שווי שנעשו על ידי הבנק הצביעו על שווי נכסים שונה מזה הנאמד בבדיקה הפרטית.

 

הערכת שווי דירה על ידי שמאי מקרקעין מתחשבת בכל הפרמטרים הללו ובמשתנים נוספים ושופכת אור רב על כדאיות העסקה.

 

מה הסיכונים שעלולים להתגלות ללא הערכת שמאי?

אם החלטתם לוותר על הערכת שמאי לדירה אותה אתם רוצים לקנות אז תקחו בחשבון שיכול להיות לזה מחיר, והוא יכול להיות כבד.

בין הבדיקות שעורך השמאי ישנן מגוון בדיקות משפטיות לנכס כגון: האם קיימים עיקולים, שעבודים או הערות אזהרה שצריך לדעת על קיומם.

 

נקודה חשובה מאוד שרצוי לבדוק היא מי הוא הבעלים החוקי של הנכס, כלומר האם מי שמציג את עצמו כמוכר הוא אכן הבעלים הרשום? לקנות נכס מאדם שהוא לא בעליו החוקיים אינו דבר נדיר.

 

השפעות נוספות על הנכס יכולות להתעורר עקב תכניות מתאר אזוריות המתוכננות בקרבת הדירה אותה אתם רוצים לרכוש. לדוגמה, בניין מגורים רב מקומות שיוקם בסמוך לדירתם ויסתיר לכם לחלוטין את הנוף. כבישים מהירים בקרבת מקום שיורידו את ערך הדירה וכד'.

 

הערכת שמאי מקרקעין מסייעת להכיר את כל הגורמים העתידים להשפיע על מחירו הנוכחי והעתידי של הנכס ולהקל עליכם את מלאכת ההחלטה.

יתרה מכך, יכולה הערכתו של השמאי למנוע מכם עוגמת נפש רבה ולמנוע מכם לבצע עסקה שהחרטה עליה תהיה קשה מנשוא.

 

 

 

2 Comments
עסקאות נדלן

למה צריך לשכור שירותי עורך דין מיסוי מקרקעין

למה צריך לשכור שירותי עורך דין מיסוי מקרקעין

זמן הגשת הדוחות השנתיים הגיע. קיבלתם את הטפסים בדואר, או שיועץ המס או רואה החשבון שלכם התקשר וזימן אתכם לפגישה. אתם מחכים לזמן הזה בשנה כמו שהפסלים של תומרקין בכיכר רבין בתל אביב מחכים שמישהו יסיר אותם.

אבל הלחץ הזה לא משפיע רק פעם בשנה. ישראלים, בכל מקום, חושבים על ה-15 לחודש כעל תאריך שצריך לעבור אותו עם מינימום רגיעה. עורך דין מיסוי מקרקעין מסייע לכם להתנהל היטב מבחינת מיסוי, ומשיג עבורכם, במידת האפשר, הקלות והטבות מס, ככל שהחוק מתיר.

מיסוי מקרקעין מבוסס על שני גורמים

הערך של הבית שלכם או הנכס המסחרי, כפי שנקבע ערכו על ידי שמאי, ושיעורי מס הרכוש, אשר נקבעים על ידי משרד האוצר והמדינה.

הערכת השווי קובעת את אחוז הנכס או הרכוש למטרות מכירה. על מנת להחליט איזה מס עליכם לשלם, גופים ממשלתיים מכפילים את הערך המוערך על ידי שיעור מס. אז אם, למשל, אתם גרים בבית עם ערך מוערך של מאתיים אלף ₪, ושיעור המס הוא עשרה ₪ עבור כל אלף ₪ של ערך במס, תשלמו אלפיים ₪ לפי החוק.

אתם לא יכולים לשנות את שיעור המס לנכס שבו אתם מתגוררים, אלא אם כן אתם נעזרים בשירותי עורך דין המתמחה במיסוי מקרקעין, שמגיש ערעור על ההערכה שנקבעה לכם. ובעוד שזה משהו שאתם יכולים לעשות בעצמכם, זוהי עבודה אותו מוטב להניח לאיש מקצוע.

הזמן הוא לא בצד שלכם

אם אתם רוצים להגיש ערעור על מס הרכוש שנקבע לכם, אתם צריכים לפעול בהתאם לחוק ולהגיש את הערעור בזמן. לרוב האנשים אין את הזמן הדרוש על מנת להכין ערעור, אבל זה התפקיד של עורך דין מיסוי מקרקעין.

זה מסובך

חוקי מס רכוש הם מסובכים, וכל ערעור שונה. עם עורך דין מקצועי בצד שלכם, אתם תבצעו עבודה עם מישהו שיש לו הבנה מפורטת של המערכת. יש הרבה כללים המעורבים בהגשת ערעור, ועורך דין יכול לעזור לכם לנווט בהם.

זה מלחיץ

אם אתם סבורים שנקבעו לכם שיעורי מס לא הוגנים, אתם עלולים להגיב באופן רגשי. אל תיתנו למתח להעיב על שיפוטכם. עורך דין מיסוי מקרקעין יכול להתמודד עם המקרה שלכם במקצועיות שאינה מעורבת, וללא משוא פנים.

אתם לא מכירים את המערכת

הליכה לבית משפט יכולה להיות תהליך מורכב, גם אם זה רק לשם הגשת מסמכים. אבל עורך דין המתמחה בתחום המיסים מכיר את המערכת ואת השחקנים שלה. ואם הדברים לא הולכים בדרך שלכם כפי שתכננתם, עורך דין מומחה יכול לקחת את המקרה שלכם אפילו עד לבית המשפט העליון.

אם אתם צריכים עורך דין מיסוי מקרקעין על מנת שיעזור לכם להגיש ערעור על הערכת המס שלכם, פנו למשרד המתמחה בתחום, עם צוות שיש לו ניסיון בדיני מקרקעין, כמו גם מיומנות בייצוג בבית המשפט.

מבעל בית ממוצע, לאיש עסקים מיליארדר, כולם צריכים לשלם מסים. אבל בעזרת עורך דין המתמחה בתחום, אתם יכולים לעבור את התהליך בקלות ואולי אפילו לשלם קצת פחות.

 

גלריה Leave a comment
מעבר דירה

איך לייבא מסין ריהוט בעת מעבר דירה

איך לייבא מסין ריהוט בעת מעבר דירה

בעת מעבר דירה אנחנו נמצאים במצב לחץ, בין העבודה למשפחה כעת עלינו להתמודד גם עם מעבר לבית חדש ואולי אף אזור מגורים שונה לחלוטין-דבר שגורם למורכבות במעבר הריהוט מהדירה.

לאחר שנים של אותו ריהוט, צבירת בלאי ורצון לרענן ולחדש לקראת המגורים הקרבים, עולה הדילמה האם לרכוש ריהוט בארץ או שמה איך ליבא מסין לכלל הבית ואם כן, אז מהן העלויות? היתרונות והחסרונות בכל אחד מהצדדים.

כפי שאנחנו יודעים, סין התברגה בעשור האחרון כיצרנית ומייצאת מס 1 בעולם שמספקת סחורות לכל חלקי העולם. אחד השווקים הגדולים והרווחיים ביותר בסין הינו שוק הריהוט שעליו גם המגזר הפרטי והעסקי חולשים ללא הרף. ריהוט בית שלם בישראל עלול לעלות כ50% יותר כאשר רוכשים רהיטים מקומיים ולעומת זאת בסין ניתן לבצע זאת ע"י חיסכון אדיר בפן הכלכלי ובאותה נשימה לשמור על טיב ואיכות המוצרים ברמה הגבוהה ביותר.

עם זאת, המסע לסין, ההליכה בין השווקים והחשיפה לתרבות שונה לגמרי מהעולם המערבי עלולה להקשות על התהליך. יש לקחת בחשבון כי מרבית השווקים שנמצאים בסין בראש ובראשונה מייצרים לאוכלוסייה בסין, מהסיבה הפשוטה שמרבית הסוחרים אינם עומדים בתקן האירופאי או האמריקאי ולכן יש צורך לבדוק בקפידה עם מי החלטתם לעבוד. אם אין לכם ניסיון או היכרות עם השוק הסיני, מומלץ להיעזר בשרותיה של חברה שאכן בעלת קשרים וותק בעולם הזה ומסוגלת לפתור קשיים בירוקרטיים כאלה ואחרים.

נסיעה לסין כרוכה בעובדה שעליכם לבצע ולקבל את כל ההחלטות החל מבחירת סוגי הבדים, הצבע שלהם, גדלים שונים לכל רהיט ועד כדי סוג החומר. אנו כישראלים רגילים לקבל את המוצרים שלנו כאן ועכשיו וחשוב להבין שמדובר בתהליך שמצריך סבלנות ודקדקנות בפרטים הקטנים ביותר מפני שבמקרה וההזמנה שלנו הגיעה לארץ וישנה טעות בצבע, גודל הרהיט או כל סוגיה אחרת אף ספק לא יקבל את המשלוח חזרה ותיאלצו להתמודד עם ריהוט שונה ממה שבחרתם מלכתחילה.

המלצה אישית – סיור מקדים

בכדי שתוכלו להתכונן בדרך הטובה ביותר למסע בסין ולהבין את אופי ומהות הבית שברצונכם לרהט, צאו לסיבוב בחנויות רהיטים שונות בארץ. בדקו לאלו רהיטים אתם מתחברים יותר מכל הבחינות ונסו לבוא בראש פתוח לנושא. בצורה כזאת תוכלו להבין עם מה אתם מתמודדים ולקבל מושג כיצד הריהוט בבית הבא שלכם יראה.

לסיכום , לכל מטבע ישנו שני צדדי והאמרה הזאת נכונה במיוחד אם החלטתם ליבא מסין ריהוט לאחר שרכשתם דירה בכפר סבא שתמיד חלמתם עליה, עליכם לשקול בכובד ראש האם באמצעותכם הזמן והסבלנות לבצע מחקר מקיף של עולם הריהוט בסין. במידה והחלטתם ללכת בכיוון זה אנא פנו למומחים בתחום שכן הם יכולים לפתור עבורכם בעיות שמעבר ליכולתכם. בצורה כזאת תוכלו להבטיח ריהוט לבית במחיר המשתלם ביותר ובאיכות גבוהה ללא פשרות.

 

 

 

 

 

גלריה Leave a comment
דירה להשקעה

שיפוץ דירה להשקעה – איך לשפץ דירה להשקעה

שיפוץ דירה להשקעה – איך לשפץ דירה להשקעה

איך לשפץ דירה להשקעה כדי להניב את הרווח המשמעותי ביותר לאורך זמן. רכשתם דירה שכזאת? מזל טוב, דירה זו מהווה מקור רווח בהשקעה חד פעמית, רווח פסיבי שכזה מהווה מקור מזומנים שכל אחד מאחל לעצמו.

אם השקעתם בדירה כנכס שתשכירו לדיירים ותגרום לכם להכנסה נוספת באופן פסיבי וללא מאמץ, כדאי שתהיו מודעים לחשיבות שיש לשיפוץ דירה להשקעה, אתם ודאי מעוניינים לגרום לנכס שלכם להיות מבוקש ורווחי, שיפוץ דירה להשקעה חשוב כדי שהדירה שלכם תהיה מקום מועדף למגורים, דירה שנעים לחיות בה, דירות שאינן משופצות ולא מטופחות מספיק, עלולות לעמוד ריקות לאורך רב הזמן, במקרים קיצוניים קשה לכסות את ההשקעה הראשונית שבצעתם, לכן חשוב לדעת איך לשפץ דירה להשקעה באופן שישמור את הדירה רלוונטית ורווחית לאורך זמן ארוך ככל הניתן.

יש ברשותכם דירה ? מעוניינים לשפץ אותה? איך לשפץ דירה להשקעה?

 • ההחלטה על שיפוץ הדירה שרכשתם להשקעה נתונה בידכם – בעלי הנכס. תוכלו להחליט מה לעשות בה. כדאי שתתייעצו עם מתווך דירות או כל בעל מקצוע בנושא זה, כדי לדעת האם וכמה כדאי להשקיע בשיפוץ הדירה אותה רכשתם להשקעה.
 • אזורים שונים קובעים נורמות שונות בשיפוץ דירות להשקעה, אם הדירה אותה רכשתם שוכנת באזור מגורים יוקרתי ומבוקש כמו תל אביב, ירושלים, או עיר מרכזית אחרת, יהיה חשוב מאד להשקיע בשיפוץ רציני. אזורים זולים יותר, כמו ערים קטנות יותר בפריפריה, מספקות רמת חיים נמוכה יותר מלכתחילה, אנשים שבאים לגור באזורים כאלו, הם בדרך כלל אנשים ברמה סוציו – אקונומית נמוכה יותר, הם יעדיפו לשלם כמה שפחות, לעתים גם במחיר דירה שאינה מחודשת ואינה משופצת.
 • לא תמיד ניתן לראות את תוצאות השיפוצים במחיר השכירות, לעתים שיפוצים שנערכים במחיר 25% ממחיר הדירה, מתבטאים באופן סמלי בלבד במחיר השכירות, מה שהופך את ההשקעה בשיפוצים להשקעה לא רווחית, התשואה של הדירה עלולה להישחק ולהיגרר כלפי מטה.

כדי להפוך את הדירה ברעננה שרכשתם למקור רווח משמעותי, חשוב להשקיע בשיפוץ נכון כדי לאפשר מגורים נוחים בדירה.

גלריה Leave a comment
ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא – הדרך של הבנק לשמור על ההלוואה שהוא נתן לנו

ביטוח משכנתא – הדרך של הבנק לשמור על ההלוואה שהוא נתן לנו

אחד הרגעים המהותיים ביותר של חיינו, יש שיאמרו שזה רגע אשר במובן מסוים מגדיר את חיינו מאותו שלב שאנחנו עוברים אותו, זה הרגע בו אנחנו לוקחים משכנתא מהבנק. זה רגע שמגדיר אותנו, מאחר ומצד אחד, אנחנו עכשיו בעלי נכס משלנו, אנחנו כבר  לא צריכים לשכור דירות או להתגורר אצל ההורים, יש לנו נכס או יותר נכון, אפשרות לקנות נכס משלנו. מצד שני, זה אומר שיש לנו מחויבות לא פשוטה וכידוע, גם לא קצרת מועד, ולכן חשוב מאוד לדאוג לביצוע ביטוח משכנתא.

בדרך כלל אנשים מתייחסים למשכנתא, רק באספקט של ההלוואה שהם נוטלים מהבנק, אותו חלק בו הבנק מעביר להם סכום כסף מסוים על מנת לרכוש דירה משלהם, והם מחזירים לבנק מדי חודש סכום כסף מסוים עם ריבית, בהתאם למה שנקבע בהסכם ביניהם. העניין הוא שיש לכך תוספת קלה שצריך להתייחס והכוונה היא לביטוח.

ביטוח משכנתא הוא הדרך של הבנק לשמור על ההלוואה שהוא נתן לנו למעשה. כלומר, אנחנו לוקחים הלוואה שהיא ייחודית, היא לא הלוואה של כמה אלפי שקלים או עשרות אלפי שקלים, אלא מדובר בהלוואה של מאות אלפי שקלים, כזו שעל פי חישובים שונים, ייקח לנו מספר שנים טובות עד שנוכל להחזיר אותה. הבנק רוצה לדעת שהוא לא יימצא את עצמו בלי כלום.

זו הסיבה שהוא מחייב אותנו לעשות ביטוח משכנתא. ביטוח שכולל שני חלקים, חלק אחד זה ביטוח נכס (בלי ביטוח תכולה), כך שאם חס וחלילה קורה משהו לנכס, הביטוח משלם על כך, בצורה כזו הבנק שומר על ערך הנכס, הרי אם יקרה לו משהו, לא יהיה ניתן למכור אותו ואנחנו לא נוכל להחזיר את המשכנתא. החלק השני מתייחס לביטוח חיים, אם חס וחלילה קורה לנו משהו ואנחנו לא יכולים להחזיר את המשכנתא, הביטוח אמור להשלים את זה.

באילו מצבים אנחנו עושים ביטוח משכנתא

כפי שניתן להבין, זה לא משנה איזה בית אנחנו קונים, בין אם זה בית חדש או בית ישן בין אם זה דירה בכפר סבא או ברעננה שאנחנו קונים דרך מתווך, אנחנו חייבים, מבחינת הבנק, לעשות ביטוח משכנתא. יש בכך גם היגיון, הרי ייתכן ויקרה אסון טבע לבית חדש בדיוק כמו לבית שאנחנו קונים ממתווך, ייתכן שיקרה לנו משהו, וזה לא משנה אם קנינו בית בתיווך או בית מקבלן.

מבחינת הבנק מה שחשוב זה שההשקעה שלו בנו לא תרד לטמיון, לכן חשוב שאנחנו נעשה את הביטוח הזה. צריך לומר, שגם עבורנו זה נכון לעשות אותו, מאחר וכך אנחנו מגנים על היכולת שלנו להחזיר את המשכנתא. זו הסיבה שאנחנו יכולים לבדוק אופציות לעשות ביטוח משכנתא באופן עצמאי, דרך חברת ביטוח ואנחנו לא בהכרח חייבים לעשות את זה דרך תוכניות ביטוח שהבנק מציע לנו, אשר יכולות להיות בעלויות גבוהות יותר.

גלריה Leave a comment
מעבר דירה

מעבר דירה – כמה יעלה לכם ?

עוברים לאזור השרון? זה הזמן לבדוק כמה יעלה לכם מעבר הדירה

אזור השרון הוא אחד האזורים הנחשקים ביותר עבור הישראלים. מדובר באזור שכבר עבר את של ההתפתחות וכיום נמצא בשלב הצמיחה והעצמה שלו, ערים כמו רעננה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה ועוד הן ערים שכל אחד ואחת מאיתנו היה מעוניין לגור בהן. כמובן שגם המחירים עלו בהתאם אבל כנראה שבשביל איכות גבוהה צריך לפתוח קצת את הכיס ואם תשאלו את מי שכבר עבר להתגורר באזור השרון בוודאי תשמעו שהוא לא מצטער ושההשקעה הייתה בהחלט משתלמת. שנייה לפני מעבר דירה עצמו ושנייה לפני שאתם פותחים פרק חדש ומרגש בחייכם ובחיי משפחתכם אתם צריכים לדאוג שיום המעבר יעבור על הצד הטוב ביותר. כאשר אתם מחפשים חברת הובלות באזור השרון אל תתפשרו על בינוניות ואל תקלו ראש, זה הזמן שלכם לבחור את הטוב ביותר ולבחור את חברת ההובלות האמינה, המנוסה, המקצועית וכמובן הזולה ביותר.

לבחור בהצעה המשתלמת והאטרקטיבית ביותר – מעבר דירה

כמובן שלמהירות של ההובלה יש השפעה מכרעת על ההחלטה שלנו, כמובן שלמקצועיות של חברת ההובלות יש השפעה מכרעת על ההחלטה שלנו אבל מעבר לכל זה למחיר יש כנראה את השפעה הכי קריטית על ההחלטה שלנו. אנחנו ישראלים, כלומר אנחנו לא אוהבים שעובדים עלינו ואנחנו לא אוהבים להרגיש שאנחנו משלמים יותר ממה שצריך ולכן עלינו לבדוק היטב את המחירים המוצעים לנו ורק לאחר השוואת מחירים מעמיקה ורק לאחר שבאמת בדקנו כל הצעה אפשרית להחליט עם איזו חברת הובלות אנחנו הולכים ליום הגדול. טרם ההחלטה אתם צריכים לשאול את עצמכם הרבה שאלות אבל השאלה כמה עולה הובלה בשרון היא כנראה השאלה שתעסיק אתכם הכי הרבה.

לא רק המחיר – קבלו המלצות מחברים ושכנים

היום בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות אפשר לשמוע המלצות בקלות ובמהירות. מעבר לפרמטר של המחיר אל תהססו לבדוק המלצות וחוות דעת מאנשים שכבר עברו את החוויה של מעבר דירה לא מזמן. כאשר אתם מחפשים חברת הובלות מומלצת באזור השרון אל תסתפקו רק בהמלצה אחת או שתיים שאתם נחשפים אליה, בדקו שוב ושוב עד שאכן תראו מיהן החברות שהאנשים שכבר ביצעו איתן את המעבר אכן היו מרוצים מהשירות שלהן.

מובילים מומלצים בשרון יש כנראה לא מעט שיכולים לסייע בעת מעבר לדירה בכפר סבא לדוגמה , חלק מהבדיקה שלכם היא גם לראות שמי שממליץ זו אכן המלצה אמיתית ואין לו שום אינטרס נסתר. בחירת חברת הובלות שתבוא אליכם הביתה ותבצע את המעבר זו לא בחירה פשוטה, אתם לא בוחרים ארטיק במכולת וככל שתשקיעו יותר זמן ויותר אנרגיה בחיפוש החברה הנכונה כך תצאו נשכרים בסוף התהליך. גם אם זה קצת מקשה עליכם עכשיו אל תוותרו ואל תתפשרו, בחרו רק אחרי שבדקתם את כל האופציות האפשריות.

גלריה 1 Comment
עבודות שיפוצים בהרצליה

המאפיינים של עבודות שיפוצים בהרצליה

המאפיינים של עבודות שיפוצים בהרצליה

אם נחשוב כי הרצל חזה את מדינת היהודים לפני למעלה ממאה שנה נבין איזה איש חזון הוא היה ועד כמה מורשתו היא חשובה למדינת ישראל. הרצל הוא הרוח החיה מאחורי אנשי ביצוע רבים אשר הביאו את חלומו לכלל ביצוע ואין ספק כי השפעתו על חיינו היא אדירה וגם כיום עלינו ללמוד את משנתו ואת חזונו. על רקע זה ברור מדוע גם בחלוף השנים ההחלטה לקרוא עיר על שמו היא כה נכונה וכה משמעותית ובכך אין ספק. הרצליה תהיה המוקד של מאמר זה ובעיקר הנושא של עבודות שיפוצים בהרצליה והתחום של קבלן שיפוצים בהרצליה. אין ספק כי המאפיין המרכזי ביותר של הרצליה הוא העובדה כי קיימת בה אוכלוסייה חזקה ביותר וזה משפיע מאוד על תחום השיפוצים בה.

קבלן שיפוצים בהרצליה – מה מצופה ממנו?

בל נטעה לא כל השכונות בהרצליה חזקות באותה מידה, אך ניתן לומר בפה מלא כי הרצליה פיתוח היא אחד המקומות היוקרתיים ביותר במדינה. כחלק מכך קבלן שיפוצים בהרצליה נדרש פעמים רבות לבצע שיפוצי יוקרה מה שלא קורה בערים אחרות במדינה. שוק היוקרה בהרצליה הוא מפותח מאוד ועלינו לזכור כי כחלק מכך מצופה קבלן בהרצליה לעבודות ברמות גימור הרבה יותר גבוהות. קבלן שלא עומד בסטנדרטים הללו נפלט מהר מאוד מהשוק ולא מצליח לשרוד בשוק האכזרי הזה. אם אתם גרים בדירת יוקרה בהרצליה אתם צריכים לבחור קבלן המתמחה בדירות יוקרה ואשר יוכל לבצע את העבודה ברמת הגימור הגבוהה ביותר שיש ואת זאת חשוב לזכור.

 מה העתיד צופן לעבודות השיפוצים בהרצליה ?

אין ספק כי השאלה מה העתיד צופן להרצליה היא שאלה מעניינת מאוד. מכיוון שהרצליה היא עיר מבוססת מאוד לא נגזים אם נאמר כי אנו נראה עוד ועוד שיפוצי יוקרה בעיר זו. כחלק מכך סביר להניח אם לא נגזים אם נאמר כי קבלן שיפוצים בהרצליה יהיה מקצוע מאוד מבוקש וכי רבים יחפשו בעיר אחרי קבלני שיפוצים. סביר להניח כי נראה עקב כך עוד ועוד קבלנים המצטרפים למקצוע ואז בתנועת מטולטלת נראה מגמה הפוכה שבה שוב הקבלנים הגרועים נפלטים מהשוק. כך השוק ימשך להתנהל עד אשר הוא יגיע אל נקודת שיווי משקל חדשה שבה יושג איזון בין ההיצע לביקוש בשוק.

 האם ידעתם כי העירייה הקפיאה את תכניות התמ"א 38 במרכז העיר?

אי אפשר לדבר על קבלן שיפוצים בהרצליה מבלי להזכיר את העובדה כי לאחרונה הודיעה העירייה על כך שהיא משעה את האישורים לבצע תכניות תמ"א 38 במרכז העיר. העירייה חוששת כי תוספת הדירות למכירה בהרצליה כתוצאה מהפרויקטים תהיה כבדה מדי על תשתיות העיר ועל כן השעתה את אישור התכניות עד להודעה חדשה.

גלריה Leave a comment
חברה לניקיון

כיצד חברה לניקיון תורמת לדירה שלכם?

כיצד חברה לניקיון תורמת לדירה שלכם?

רבים חושבים על שירותיהן של חברה לניקיון כבעל מחיר כבד ולא מוצדק ולא חושבים על התרומה האדירה שיש לניקיון על הנכס ולערך המוסף המתקבל מהשירותים.

הידעתם שניקיון יסודי ומקצועי המתבצע על ידי חברת ניקיון מנוסה עתיד להעלות את מחיר הנכס במספר אחוזים? הידעתם כי חברה לפוליש יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים ולמנוע מכם לרכוש רצפות חדשות? האם חשבתם על הרווח שתפיקו לבריאות שלכם מהברקה חסרת פשרות?

 

5 סיבות לבחירת חברה לניקיון הבא שמבצעים בבית

 1. ניקיון המתבצע על ידי חברה הינו יסודי יותר, מקצועי יותר ועתיד לעלות את ערכו של הנכס שלכם. מחקרים וסקרים שנערכו בארה"ב מצאו כי ניקיון נכסים לפני מכירתם העלתה את קרנם בפני הרוכשים, עלייה משמעותית שנעה בין חצי אחוז לשבעה אחוזים בממוצע. אחוזים שכאלה מנכס שמחירו הוא מספר לא מבוטל של מאות אלפי שקלים צפוי להיות שווה הרבה מאוד בכיס. אם אתם חפצים בשירות שכזה לצורך העלאת מחיר הדירה אז כדאי לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מומלצת שהתנסתה בכך בעברה.
 2. גם אם אינכם מוכרים את הבית בקרוב או מחפשים דירות למכירה בכפר סבא בוודאי תרצו לשדרג ולשפץ. איך חברת ניקיון נכנסת לתמונה? חברות המתמחות בפוליש לרצפה יכולות להחזיר עטרה ליושנה והברק שאבד למרצפת חוזר להפציע. מחיר שירותו של פוליש הוא זניח בהשוואה למחירי המרצפות ולכן שירות זה ישתלם מאוד בטווח הארוך. יתרה מכך, פוליש המתבצע באופן מקצועי עתיד להגן על המרצפת מלכלוך, אבק ושריטות לאורך זמן.
 3. הרבה יותר נעים לחיות במקום נקי, מבריק ומריח טוב. איכות חיים היא שאיפה של רבים אשר מוכנים לעשות ולעבוד קשה מאוד עבורה, אך הם שוכחים כי ברוב הפעמים היא נמצאת מתחת לאף. הבית שלכם, קורת הגג שמספקת לכם את תחושת הביטחון  היא זו שתבלו בה חלק נכבד מיומכם. זוהי גם הסיבה בגינה כדאי להשקיע בניקיון יסודי ובחברת ניקיון אשר תמנף את השירות ותספק לכם תחושה אמיתית של בית בדירה החדשה שלכם ברעננה.
 4. הבריאות שלנו היא הכל עבורנו ואנחנו צריכים לעשות למענה. קרדית אבק אשר מצויה תדירות בספות שלכם, במזרנים ואף בין הבגדים אינה עושה חסד עם הבריאות של יושבי הבית. סביר כי אם תנקו בעצמכם לא תוכלו להתפטר ממנה שכן היא עיקשת, מצויה בעומק הסיבים וחסינה מניקיון שטחי. על מנת לומר לה שלום יש צורך בשואב אבק עוצמתי במיוחד, אוורור בשמש וחומרים מיוחדים. רצוי מאוד לעשות ניקוי ספות אחת לשנה.

הזמן שלכם גם הוא כסף. לא מעט אנשים חושבים על המחיר של השירות אך שוכחים כי הם ישיקעו את אותם מאמצים אז יגזל מהם זמן רב בסופו התוצאה צפויה להיות טובה פחות מזו המתקבלת על ידי חברה מקצועית. בנוסף, אם אינכם מקצועיים בעבודתכם אז אתם גם לא מודעים לסכנות הטמונות בניקיון יסודי, כמו שמירה על בריאות הגב במהלך העבודות, זהירות מחומרי ניקיון מסוימים וזה בלי להזכיר את הסכנה הגדולה ביותר והיא שהזמן שבזבזתם על הניקיון

גלריה Leave a comment
משרדים להשכרה

השכרת משרדים לחברות

השכרת משרדים לחברות

דעו לכם שאם אתם רוצים לנהל את החברה שלכם בצורה פרודוקטיבית, יהיה כדאי לכם לעשות זאת במשרדים שמאפשרים לכם לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר. זה לא משהו שאמור להיות קשה למצוא. כיום ניתן למצוא אופציות של השכרת משרדים בכל רחבי הארץ, ובמיוחד במרכז הארץ.

איך לבחור במקום המתאים?

כאשר אתם מחפשים משרדים שתוכלו לשכור, אז יהיה כדאי לכם לבחון מספר פרמטרים שאמורים להשפיע על ההחלטה שלכם בסופו של דבר. אנו בטוחים שאתם רוצים לבחור באופציה הטובה ביותר, ולפיכך אנו נמליץ לכם בחום להתייחס לאותם פרמטרים.

בתחילה אתם צריכים לחשוב מהו גודל המשרדים שהכי מתאים לכם. בהתאם לכך אתם תוכלו לחשוב על איזו אופציה ללכת. כך שאם למשל יש לכם חברה גדולה עם עובדים רבים, אז כמובן שאתם צריכים לקחת זאת בחשבון ולשקול השכרת משרדים שעונה על הדרישות שלכם.

במידה ויש לכם חברה קטנה שאתם מחפשים לה משרדים, אז יהיה לכם הרבה יותר קל להיערך. הסיבה לכך היא שאתם צריכים להכין מספר מצומצם של חדרים.

השכרת משרדים בצורה חכמה

כאשר לוקחים בחשבון עניין כמו השכרת משרדים יהיה חשוב מאוד לוודא כי נעשים כל המאמצים וזאת על מנת שתבצעו את ההליך כולו וזאת כאשר אתם נעזרים בשירותיה של חברת נדלן אשר ניחנת בניסיון רב שנים בכל הנוגע לדבר. בעזרתה של חברה כזו תוכלו לראות כי יתאפשר לכם למצוא משרד אשר יענה על הציפיות שלכם ובכל היבט שרק ניתן להעלות על הדעת.

חברת הנדלן אשר משווקת דירות למכירה ברעננה תוכל לקשר אתכם למשרדים אשר יענו על הדרישות הספציפיות שלכם ובצורה המדויקת ביותר. לפיכך יהיה חשוב מאוד להיות סבלניים עם הסוגיה וזאת על מנת להבטיח שבסופו של יום תוכלו למצוא את המשרד שיענה על צרכי העסק שלכם ובצורה הטובה ביותר.

בחינה מדויקת של צרכי החברה

טרם אתם בוחרים לשכור משרד מסוים, יהיה חשוב מאוד לוודא כי אתם ניגשים אל סוגיית השכרת משרדים וזאת כאשר אתם מבינים אחר מה אתם מחפשים בעצם. השכרת משרדים באופן זה תהיה הרבה יותר קלה.

כלומר תצטרכו להחליט מהו גודל השטח שתהיו מעוניינים בו, מה התקציב המוגדר בעבור השכרת המשרד וזאת לצד כך שעליכם יהיה לוודא כי אתם מודעים למיקום המשרד והצורך הספציפי שלכם.

לאחר שתהיו מודעים לכל הדרישות שלכם בכל הנוגע למשרד החדש תוכלו לראות כי יתאפשר לכם למצוא את המשרד המושלם, זה אשר יענה על צרכי החברה שלכם ובצורה המשכנעת ביותר. אז קחו זאת לתשומת הלב שלכם ותוודא וכי נעשים מרבית המאמצים לשם מציאת המשרד המושלם. הרי בוודאי כל אחד ואחד מכם ירצה בכך. משרד כזה יוכל לסייע לחברה שלכם להשיג את יעדיה ובצורה המשכנעת ביותר שניתן להעלות על הדעת בעצם.

מוצאים נכסים בעזרת רימקס ONE

אם אתם לא רוצים להפוך את החיפוש שלכם ליותר מידי מסובך, תוכלו פשוט לבחון את האופציות שעומדות בפניכם באתר של רימקס ONE  שמתמתחים בדירות למכירה בכפר סבא, בו ניתן למצוא מבחר גדול של נכסים שיוכלו להניב לכם תשואה לא רעה בכלל. מה גם שתוכלו להתייעץ עם הסוכנים שיעזרו לכם בכל עת.

גלריה Leave a comment
השקעות בשוק הנדלן

השקעות בשוק הנדלן

השקעות בשוק הנדלן

תחום הנדל"ן הולך וצובר תאוצה ולמעשה הפך לתחום החם של ההשקעות בישראל. התחום הזה מושך לא מעט אנשים, שכן הוא מעניק השקעה יציבה עם תשואה גבוהה. אחד הטרנדים החדשים והמשתלמים בעולם הנדל"ן בישראל הוא רכישת מגרשים למכירה. מגרשים  במאמר זה נציג לכם את כל הסיבות לביצוע השקעות בשוק הנדלן – ויותר מזה, למה כדאי להשקיע דווקא במגרש למכירה.

 

שלוש הסיבות המרכזיות להשקיע בשוק הנדל"ן

 

 • הסיבה הכלכלית – נכס שמניב תשואה חודשית קבועה משמש כ"משכורת" נוספת, ומקפיץ את המצב הכלכלי בכמה רמות. גם השקעה חד פעמית בנכס שלאחריו תמכרו אותו בתשואה גבוהה יכול לזכות אתכם ברווח יפה. העלייה הגדולה של שוק הנדל"ן בישראל מביא את ההשקעה בנדל"ן להשקעה רווחית ומוצלחת כמעט בכל מצב – ולכן רבים מעוניינים בו.
 • התנאים של מדינת ישראל – במדינה שלנו משתלם להשקיע בנדל"ן מכמה סיבות ביניהן ריבית משכנתא נמוכה (ביחס לשנים האחרונות), אחוז מינוף גבוה, אי יציבות של שווקים בעולם ופוטנציאל גדול לעליית ערך הנכס בשנים הקרובות. כל אלו מגדילים את הפוטנציאל לרווח משמעותי.
 • אפקי השקעה יציב – בניגוד למקורות אחרים של השקעה, שעשויים להיות נזילים ולהיחשב כסוג של "הימור", עם השקעת נדל"ן יש לנו נכס יציב שתמיד אפשר להשתמש בו, גם אם מחירי הנדל"ן יורדים. זאת בניגוד להשקעה בבורסה שעשויה פשוט ללכת לפח.

 

למה כדאי לחפש מגרשים למכירה?

 

אחד ה"טרנדים" החדשים בשוק הנדל"ן הוא רכישת מגרשים. מגרשים למכירה הם למעשה מגרשים לפני הפשרה. המשקיעים במגרשים מבינים את השוק, ואת העובדה שכנראה בקרוב אותם מגרשים יופשרו מפאת מחסור במגרשים במדינה. אם רוכשים מגרש לפני הפשרתו, זוכים לרווח גדול ומשמעותי לאחר הפשרת המגרש. לכן עניין התזמון הוא חשוב במיוחד בכל הקשור למגרשים.

 

שווה לרכוש מגרשים למכירה מכמה סיבות:

 • חיסכון בזמן – אם כרגע אתם עסוקים ואין לכם זמן, רכישת מגרש היא הפיתרון עבורכם. במקום להתעסק בהשכרה, שיפוץ, התמודדות עם דיירים וכדומה, אתם יכולים לקנות היום מגרש ולהמתין עד הפשרתו. הזמן השקט הזה לפעמים נותן הרבה נחת.
 • היבט כלכלי – כולנו יודעים שמחירי דירות למכירה בכפר סבא ובאוזר המרכז גם כאשר מדובר על דירות בהרצליה בישראל הם גבוהים ואף עולים משנה לשנה, ולא לכולם יש את ההון העצמי הראשוני להשקעה. הפיתרון האידאלי אם תרצו להשקיע בכל מקרה הוא רכישת מגרשים. מגרשים עולים באופן משמעותי פחות מדירות, ובמקביל יש להם פוטנציאל לתשואה גבוהה לאחר הפשרה.
 • תקן 22 – אם אתם קצת חוששים לקנות מגרש שלא תדעו את עתידו, חשוב שתכירו את תקן 22 שנכנס בשנת 2014. התקן הזה מחייב את מוכרי האדמות לנהוג בשקיפות – כלומר, כאשר אתם רוכשים מגרש מחויבים להציע לכם את חוות הדעת השמאית, השלכות המיסוי ואת ערך הקרקע, מה שמוסיף הרבה שקט נפשי.

 

גלריה 5 Comments
Style Selector
Select the layout
Choose the theme
Preset colors
No Preset
Select the pattern